LA UNICA RUGBY TALDEA – GAZTEDI RT
11 d’abr. del 2026 · Instalaciones Deportivas Universidad Publica de Navarra
Posició a la lliga
LA UNICA RUGBY TALDEAP 3 · W 0 · D 0 · L 3 · Pts 07 de 8
GAZTEDI RTP 3 · W 2 · D 0 · L 1 · Pts 104 de 8
Classificació completaForma recent
LA UNICA RUGBY TALDEA
GAZTEDI RT
Cara a cara
- LA UNICA RUGBY TALDEA 17–41 GAZTEDI RT26 de set. del 2026 · División de Honor B Masculina
- GAZTEDI RT 36–15 LA UNICA RUGBY TALDEA30 de maig del 2026 · División de Honor B Masculina
- GAZTEDI RT 31–0 LA UNICA RUGBY TALDEA31 de gen. del 2026 · División de Honor B Masculina
- LA UNICA RUGBY TALDEA 27–31 GAZTEDI RT15 de nov. del 2025 · División de Honor B Masculina


